Andere informatie en diensten van de overheid: www.belgium.be

Log je voor het eerst in op het nieuwe platform Talent Belgium?

Volg de stappen in het onderstaande artikel om je eenvoudig aan te melden op het nieuwe platform van Talent Belgium, dat speciaal is ontwikkeld voor het beheer en de organisatie van opleidingen.

Meer weten? Lees het artikel over de lancering van het Talent Belgium-platform

Een evaluatiegesprek in het Frans voeren (voor leidinggevenden)

Ben je een leidinggevende of evaluator en wil je zelfverzekerd een evaluatiegesprek in het Frans voeren? 
 Schrijf je in voor vijf intensieve ochtenden waarin je jouw taalvaardigheid versterkt via een interactieve, praktijkgerichte aanpak. 

Opleidingsdomein

Plaats

Code

STLINFPBNXNT
  • Pluspunten

    • Ontwikkeling van taalvaardigheden: een intensieve voorbereidingsweek om je mondelinge vaardigheden in een professionele context te versterken. 
    • Praktijkgerichte simulaties: rollenspellen en realistische scenario’s om direct toe te passen wat je leert. 
    • Praktische tools en advies: handige hulpmiddelen en persoonlijke feedback om optimaal vooruitgang te boeken. 
  • Voor wie?

    • Taalopleidingen zijn uitsluitend voorbehouden voor federale ambtenaren. 
    • Voor leidinggevenden of evaluatoren met minstens niveau B1 volgens het Gemeenschappelijk Europees Referentiekader. 

    Opgelet: deze opleiding wordt in het Frans gegeven, maar is NIET bedoeld voor mensen met het Frans als moedertaal. 

  • Voorkennis

    • Als je de afgelopen twee jaar een taalopleiding gevolgd hebt bij de BOSA en je taalniveau is gekend, dan zal je wanneer je wil inschrijven voor een taalopleiding het overzicht te zien krijgen van de opleidingen die passen bij je taalniveau. 
    • Als je de afgelopen twee jaar geen taalopleiding gevolgd hebt bij de BOSA en je taalniveau is niet gekend, dan zullen onze opleiders dit bepalen tijdens de evaluatie van je taalniveau (duur: 45 minuten, in een groep van 6 deelnemers). 
  • Op het programma

    • Herhaling van de structuur en criteria van een evaluatiegesprek 
    • Leren en oefenen van essentiële zinnen 
    • Uitwisseling van hulpmiddelen en praktische tips 
    • Simulaties van evaluatiegesprekken aan de hand van verschillende scenario’s 
    • Correctie en verfijning van Franse  zinsconstructies 
  • Een voorsmaakje

  • Practical information

    Duur: 3 uur per dag, in de voormiddag, gedurende 5 dagen

    Plaats: Online of ter plaatse, groep van 12 cursisten

    Code

    Contact

    Heb je vragen?

    Contacteer ons